Tartım Otomasyonu Sistemleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

Tartım Otomasyonu Sistemleri

Tartım Otomasyonu Sistemleri

RFID teknolojisi, etkinlik ve hız açısından tartım otomasyonunda oyunun kurallarını değiştiren gerçek bir rol oynamıştır. Tipik bir tartım sistemi, RFID çözümlerini uygulamadan önce bol miktarda kağıt ve personel kullanır. İyi haber şu ki, Altis Tartım Çözümü, şirketlerin daha az çalışanla (veya çoğunlukla hiç çalışan olmadan) daha hızlı bir yaklaşımla çalışmasına olanak tanıyor. Patentli çözümümüz hemen hemen her tartım istasyonuna entegre edilebilir ve gerçek ağırlık verilerini alabilir. Bu ağırlık verileri ve tarih ve zaman damgası ile RFID EPC verileri, yani parçanın kendisi herhangi bir ERP veya WMS sistemine gönderilir. Bu bilgileri ERP sisteminizde saklamıyorsanız veya bir ERP sisteminiz yoksa endişelenmeyin, 15’ten fazla raporu olan tescilli yazılımımızı devreye alabiliriz.

Altis Tartım Otomasyon Çözümünü isteğe bağlı olarak hacim belirleme modülü ile kullanabilirsiniz. Bu modül sadece ağırlık, kamyon, tarih ve saat verilerini değil, aynı zamanda kamyondaki yükün boyutunu da almanızı sağlar.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.