Dijital Dönüşüm Danışmanlık ve Projelendirme

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

RFID Konfeksiyon ve Perakende Çözümleri

Dijital Dönüşüm Danışmanlık ve Projelendirme

20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en büyük şirketlerine dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 projelerinde danışmanlık yapmaktayız. Ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet eden RFID, RTLS, UWB, Pick To Light gibi teknolojiler için şartname hazırlama, ürün ve proje haritası oluşturma, uçtan uca proje geliştirme gibi hizmetlerimiz başta olmak üzere çeşitli sektörlerdeki kuruluşlara danışmanlık , eğitim, proje bazlı yazılım geliştirme hizmetleri sunmakta ve iş süreçlerine pozitif katkı sağlayan platform bağımsız çözümler üretmekteyiz.

Altis Teknoloji olarak her biri kendi alanında uzman kadromuz ile, kuruluşların kendine has ihtiyaçlarını, güncel teknolojileri takip ederek karşılamakta ve çalışmalarında uluslararası standartları takip edip, bunları projelerine verimli ve etkili şekilde uygulamaktayız. İzlediğimiz etkin yöntemler sayesinde engin bir tecrübe ve piyasada kendimize saygın bir yer edindik.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.