RFID Rampa ve Geçit Çözümleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

RFID Rampa ve Geçit Çözümleri

RFID Rampa ve Geçit Çözümleri

Sınıfın en iyisi! Altis, dünya standartlarında yüksek okuma performansına sahip ultra hafif ve ince RFID Kapılarına sahiptir. Forkliftler ve transpaletlerle gelen ve giden (palet veya ürün düzeyinde) işlemler pasta kadar kolaydır. Operatörler Altis RFID Dock ve Portal Çözümü boyunca eller serbest sürüş yapabilir ve kapılar arasındaki depodaki tüm hareket, esnek web servisleri aracılığıyla gerçek zamanlı olarak WMS veya ERP sistemlerinde saklanır.

Ek olarak, Altis RFID Dock ve Portal Çözümü, RFID etiketlerinin yönünü yalnızca bir algoritma ile değil, aynı zamanda gelişmiş sensörler ve donanımlarla da belirler. Bu, Altis RFID Bağlantı İstasyonu ve Portal Çözümümüzü özellikle iki yönlü kapılar için gerekli kılar!

RFID Gates Çözümümüz, yeniden kullanılabilir plastik katman pedleri (PLP’ler), RTI’ler ve KLT’ler gibi İade Edilebilir Taşıma Paketleme malzemeleri için geliştirilen Altis RTP Tracker Çözümünün ana bileşenidir. GRAI, GTIN ve SSCC ile tam uyumlu Altis RTP Tracker Çözümü hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Altis RFID R-Gate Rampa ve Geçit Çözümleri

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.