RFID Depo Yönetimi Çözümleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

RFID Depo Yönetimi Çözümleri

RFID Depo Yönetimi Çözümleri

Dağıtım merkezi yönetimi ve koordinasyonunda Altis Teknoloji RFID Depo Çözümlerini kullanarak stok doğruluğunu artırabilir, iş maliyetlerini azaltabilir ve tüketici sadakatini artırabilirsiniz.

Altis Teknoloji RFID Depo Çözümleri sayesinde, tedarik zinciri boyunca hareket eden envantere ilişkin büyük bir görünürlük elde edersiniz.

Ayrıca, İade Edilebilir Nakliye Öğeleri (RTI’ler) ile birlikte gelen ve giden işleme, toplama ve çekme uygulamaları için şimdi arayın.

RFID ETİKET

Sensörlü RFID Etiket
RFID Metal Üstü Etiket
RFID Şeffaf Etiket

RFID OKUYUCU

Sabit RFID Okuyucu
El Tipi RFID Okuyucu
UHF RFID Okuyucu

RFID ANTEN

868 MHz RFID Anten
Doğrusal RFID Anten
Dairesel Polarize Edilmiş RFID Anten

Altis RFID Çözümleriyle Depo Yönetiminizi Optimize Edin

Depo yönetimi ve lojistik dünyasında rekabetin önünde olmak son derece önemlidir. RFID Depo Yönetimi Çözümlerimiz sağladığı avantajlarla müşteri memnuniyetini artırır, maliyetlerinizi azaltır ve gerçek zamanlı görünürlük sunar.

1. Stok Hassasiyeti Artırma:

RFID teknolojisi envanter izleme ve yönetme şeklimizi kökten değiştiriyor. Geleneksel yöntemlerin aksine, Altis Teknoloji RFID Depo Çözümleri, envanteriniz hakkında gerçek zamanlı ve kesin veri sağlar. Böylelikle  fazla stok tutma, eksik stok veya yanlış yerleştirme gibi maliyeti yüksek hataları azaltırsınız.

2. İşçilik Maliyetlerini Azaltma:

RFID teknolojisinin en büyük avantajlarından biri süreçleri optimize etme yeteneğidir. Altis Teknoloji RFID Depo Yönetimi Çözümleri ile  stok giriş ve çıkış işlemleri, seçme ve çekme uygulamaları ve İade Edilebilir Taşıma Ürünleri (RTI) yönetimi geleneksel yöntemlere göre daha verimli hale gelir. Çalışanlarınız manuel envanter kontrolü yerine katma değeri yüksek görevlere odaklanabilirler.

3. Müşteri Memnuniyetini Artırma:

Bugünün rekabetçi pazarında, müşteri taleplerini hızlı ve doğru bir şekilde karşılamak en önemli gerekliliktir. Altis Teknoloji RFID Depo Çözümleri size bunu başarma imkanı sunar. Tedarik zincirinizde ürünlerinizin hareketlerini gerçek zamanlı olarak izleyebileceğiniz için siparişlerin doğru ve zamanında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmet güvenilirliği, müşteri memnuniyetini artırır, uzun vadeli ilişkileri teşvik eder ve yeni işbirlikleri yapmanızı mümkün kılar.

4. Gerçek Zamanlı Görünürlük:

Altis Teknoloji’nin RFID teknolojisi tedarik zincirinizin tamamında eşsiz bir görünürlük sağlar. Ürünleri deponuza geldikleri andan son varış noktasına kadar izleyebilirsiniz. Bu gerçek zamanlı veri,  gerçekçi kararlar almanıza, envanter seviyelerini optimize etmenize ve potansiyel sorunları tanımlayarak operasyonlarınıza etki etmeden önce çözmenize olanak tanır.

Altis Teknoloji RFID Depo Çözümlerini yönetim stratejinize dahil ederek işletmeniz için yeni bir çığır açabilirsiniz. RFID Depo Çözümlerimiz; artırılmış stok hassasiyeti, azaltılmış işçilik maliyetleri, iyileştirilmiş müşteri memnuniyeti ve gerçek zamanlı görünürlük dahil olmak üzere bir dizi fayda sunar. Eğer rekabetçi kalmak ve depo yönetiminizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız, RFID teknolojisini benimseme zamanı gelmiştir. Altis Teknoloji’nin uzun yıllara dayanan proje deneyimi ve üstün kaliteli RFID ürünleri ile geliştirdiği çözümlerin; giriş ve çıkış işlemleri, seçme ve çekme uygulamaları ve RTI yönetimini nasıl dönüştürebileceğini birlikte keşfetmek için sizi arayalım. Depo operasyonlarınızda devrim niteliğinde iyileştirme fırsatını şimdi yakalayın.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.