RFID Varlık Takibi Çözümleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

RFID Varlık Takibi Çözümleri

RFID Varlık Takibi Çözümleri

Hemen hemen her envanter yönetimi projesi, büyük tahminler ve hedeflerle başlar. Ancak zamanla, günlük operasyonların sürdürülebilirliği nedeniyle hedefler gerçeklikten uzaklaşıyor.

Altis RFID Varlık Takip Çözümleri bilgisayarlar, kiosklar, el cihazları ve hatta cep telefonları aracılığıyla kullanımı kolay arayüzler sağlar. HF, UHF, UWB veya NFC! Hangi teknolojiyle çalışmayı seçerseniz seçin, Gelişmiş RFID yetenekleri sayesinde, bir operatör saniyeler içinde envanteri sayabilir ve öğeleri günlük olarak yönetebilir. Küçük aksesuarlardan pahalı ve devasa varlıklara kadar envanteriniz bizimle güvende!

Bulut tabanlı SaaS çözümümüz, fiziksel olarak dağıtılmış kurumların sistemi entegre bir ortamda kullanmasını sağlar. Ayrıca, Altis RFID Varlık Takip Çözümlerinin çoklu kullanıcılı mimarisi, farklı şirketlerin envanterlerini tek bir yerde yönetmek için birleştirilmesine olanak tanır.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.