RFID Kamyon, Çekici ve Dorse Çözümleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

RFID Kamyon Çekici ve Dorse Çözümleri

RFID Kamyon Çekici ve Dorse Çözümleri

RFID Kamyon, Çekici ve Dorse Çözümleri, Altis Teknoloji RFID bölümünün ilk ve en eski çözümüdür. Bugün on binlerce pist, aşırı yüksek ve soğuk hava koşullarına dayanabilen Altis Windshield RFID etiketleri ile donatılmıştır. Ayrıca, Altis Teknoloji’nin ürettiği RFID etiketler, bir kişi etiketi ön camdan çıkarmaya çalıştığında etiketleri kullanılamaz hale getiren bir özellik olarak, temperlenebilir.

Römorkların aynı yüzeyi olan metal yüzeylerde ön cam etiketleri düzgün çalışmamaktadır. Bu nedenle Altis onlarca farklı metal yüzey RFID etiketine sahiptir. Bu alternatifler, farklı treyler türleri için kullanılabilecek kadar adil.

Gelişmiş Altis RFID Geçitleri, Altis RFID Kamyon, Çekici ve Dorse Çözümlerinin en önemli bileşenidir. Bir veya iki yönlü olması (aynı anda giriş ve çıkış) önemli değil. Hatta kapıların yakınındaki kamyonların manevraları bile gelişmiş RFID yazılım platformu tarafından algılanabilir ve durdurulabilir.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.