Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

Özelleştirilmiş Çözümler

Süreçleriniz nasıl olursa olsun! Sizin için en iyi donanım ile en iyi çözümü uygulayabiliriz!

Eksiksiz Bütünleşme

SAP, Oracle, Dynamics, High Jump ve daha fazlası! Çözümümüzü ERP sistemlerinizle gerçek zamanlı olarak entegre etmek bizim için çok kolay!

Hızlı Kurulum

İşletmenize ölçülebilir değer sağlarken hızlı kurulum sağlıyoruz.

Industrial Automation Solutions

Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

Altis Teknoloji’nin temel yetkinliklerinden biri, PLC ve otomasyon sistemlerini Oracle, SAP, Microsoft Dynamics, Infor gibi ERP sistemleri ile entegre etmektir. PLC cihazlı makineler, OPC sunucuları ile yazılım platformumuza bağlanır. Bu, PLC sistemlerine komut gönderip onlardan veri almamızı ve sahadaki tüm makineleri izlememizi sağlar.

Altis Teknoloji, kendi otomasyon yazılım çözümünü PLC cihazlarıyla entegre edebilmek için TiaPortal ve RabbitMQ gibi en gelişmiş endüstriyel bileşenleri kullanır. Bugün bir Altis Teknoloji müşterisi, yüzlerce kilometre öteden ERP ekranındaki bir düğmeye basarak bir fabrikada üretime başlayabiliyor. Ayrıca mevcut iş emrinin imalatı sırasında ve sonrasında ERP sistemi, PLC’lerin ve makinelerin tüm veri etiketlerini görebilir. Bu etiketler çalışılan saat sayısı, kullanılan malzeme miktarı, üretilen ürün miktarı, iş emriyle ilgili toplam güç tüketimi ve hatta üretilen torba sayısı gibi son derece değerli bilgileri saklayabilir.

Hadi birlikte harika şeyler yapalım!

Katma değerli sistem entegratörünüz olmak için sabırsızlanıyoruz.

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.