Altis ve Banner Engineering

Endüstride Dijital Dönüşümün Kazandıran İkilisi

banner snap signal altis
Altis Banner Engineering Snap Signal

Banner Engineering Türkiye Distribütörü: Altis Teknoloji 

Altis Teknoloji, sensör ve kablosuz teknolojide dünya lideri Banner Engineering Türkiye distribütörü oldu.

Altis Teknoloji 20 yılı aşkın sektör deneyimini Banner Engineering’in yenilikçi ve güvenilir ürünleriyle birleştirerek çeşitli uygulamalar için müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını ve sorunlarını cevaplayan, özelleştirilmiş ve uygun maliyetli Snap Signal çözümleri sunuyor.

Banner Engineering Türkiye distribütörü olarak sunduğumuz Snap Signal; verimliliği artırmanıza, maliyetleri düşürmenize ve ürün kalitesini iyileştirmenize yardımcı olacak IIoT bağlantısı, veri toplama ve analiz içeren eksiksiz bir çözümdür.

Altis Teknoloji ve Banner Engineering, işletmelerin IIoT yolculuğunda ihtiyaç duydukları tüm desteği ve çözümü sunar. Snap Signal çözümleri ile işletmenizi geleceğe hazırlayın ve dijital dönüşüm sürecinizi hızlandırın.

Altis Snap Signal çözümleri ile IIoT’de dijital dönüşümünüzü hızlandırın

Snap Signal çözümleri zorlu veya uzak ortamlardaki sensörlerin, aktüatörlerin ve diğer cihazların kablosuz iletişimini ve kontrolünü sağlayan modüler ve kurulumu kolay cihazlardır.

Altis Teknoloji sunduğu çözümlerle işletmelere IIoT yolculuğunda rehberlik ederek dijital dönüşüm süreçlerini hızlandırır. Snap Signal çözümlerimiz işletmelere aşağıdaki faydaları sağlar:

Artan verimlilik: Kablosuz sensör ve aktüatörler ile makine ve ekipmanların durumunu gerçek zamanlı olarak izleyerek ve kontrol ederek, üretim süreçlerini optimize edebilirsiniz.

Düşen maliyetler: Kablolama ve kurulum maliyetlerini azaltarak toplam sahip olma maliyetini (TCO) düşürebilirsiniz.

İyileştirilmiş ürün kalitesi: Üretim süreçlerini gerçek zamanlı olarak izleyip kontrol ederek ürün kalitesini iyileştirebilirsiniz.

Artırılmış güvenlik: Kablosuz sensör ve aktüatörler ile zorlu veya tehlikeli ortamlarda veri toplama ve kontrol işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Altis Snap Signal çözümleri ile dijital dönüşümünüzü bugün başlatın

Dijital ikiz oluşturma: Snap Signal, işletmelerin üretim tesislerinin dijital bir kopyasını oluşturmasına olanak tanır. Makinelerin ve ekipmanların dijital ikizlerini oluşturarak işletmelerin performanslarını izlemelerine ve iyileştirmelerine yardımcı olur.

Nesnelerin interneti (IoT): Snap Signal, üretim tesislerindeki sensörlerden ve diğer cihazlardan veri toplayarak işletmelerin üretim süreçlerini gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlar.

Sahadan veri toplama: Snap Signal, işletmelerin zorlu veya uzak ortamlarda bile veri toplamasına olanak tanır. Ayrıca sahadan veri toplama (SCADA) sistemleri ile uyumludur. Böylelikle Snap Signal ile toplanan veriler SCADA sistemlerinde analiz edilebilir.

PLC sistemleri: Snap Signal, PLC sistemleriyle entegre olarak işletmelerin üretim süreçlerini daha iyi anlamalarına ve optimize etmelerine yardımcı olur.

Makine verilerini izleme: Snap Signal, makine verilerini izleyerek işletmelerin makinelerinin performansını ve kullanılabilirliğini takip etmelerine ve üretim süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur.

MES sistemlerine veri toplama: Snap Signal MES sistemleriyle entegre olarak çalışır. Bu sayede işletmeler Snap Signal ile toplanan verileri MES sistemlerinde analiz edebilir ve üretim süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler.

Snap Signal

banner engineering snap signal

Fabrika Verilerinizi Tek Sinyalle İzleyin

Snap Signal, endüstriyel ekipmanlarınızdan değerli verileri açığa çıkarmak için yeni bir yol sunan, tak-çalıştır ürünler ailesidir. Bu çözümler, işletmelerin verimliliği artırmasına, maliyetleri düşürmesine ve ürün kalitesini iyileştirmesine yardımcı olur. Altis Snap Signal çözümlerinin dijital dönüşüm sürecinde işletmenize sağlayacağı başlıca avantajlar şunlardır:

Esneklik: Snap Signal hemen hemen her kaynaktan veri sinyalleri yakalayabilen ve bunları tek bir endüstri standardı protokole dönüştürebilen bir ağdır. Böylece belli bir alandaki anahtar ekipmanları veya tüm tesisinizi izleyebilirsiniz.

Kolaylık: Snap Signal, modüler IIoT donanım ve yazılımından oluşan, kolayca dağıtılabilen ve tamamlanabilen bir portföydür. Verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tüketmek için dağıtır.

Çeşitlilik: Snap Signal; IO-Link, Modbus, seri veri radyosu gibi farklı protokolleri ve bağlantı teknolojilerini destekler. Ayrıca mevcut sensörleri, kontrolörleri, IO-Link masterları, hubları ve dönüştürücüleri içerir.  Snap Signal çözümleri var olan makineler ile yeni cihazlar arasında uyumluluk sağlar. Üretim tesislerinizde farklı marka ve modeldeki makineleri kolayca entegre edebilirsiniz.

Snap Signal Ürünleri

Best PRICES For RFID Products
Visit Altis Store now to purchase the most wanted products at affordable rates.